Trikoo vs Coronavirus

Vzhledem k nouzovému režimu po celém území České Republiky se nás všech týká řada opatření a mnozí se tak ptáte, jak zrovna daný e-shop nyní funguje. My následovně, obezřetně a naprosto spolehlivě, jako před touto nepříjemnou situací.


 

Jste v provozu? Tisknete, expedujete? 

Ano, vše u nás běží, skladem máme několik tisíc produktů, které po přijetí objednávky daným motivem potiskneme a poté odešleme dle Vámi vybraného dopravce

 

Jaké jsou změny v doručování a placení?

PPL a DPD - Vzhledem k celoplošnému doporučení všichni dopravci zavádí tzv."bezkontaktní doručení" a tedy dobírky u kurýrů PPL a DPD, které Vám nabízíme bude nutné po dobu do odvolání hradit řidičům PLATEBNÍ KARTOU. Je to v zájmu nás všech, abychom se mohli co nejdříve vrátit k běžnému životu ve zdraví.

Zásilkovna.cz - V případě zvolené dobírky počítejte s uhrazením balíčku na výdejním místě PLATEBNÍ KARTOU.

 

SLEVA -20,- Kč za platbu ONLINE

Pokud však chcete ušetřit nejen kontakt a případný přenos virů na penězích, ale hlavně nějaké ty drobné - zvolte platbu ONLINE KARTOU, nebo ONLINE PŘEVOD. Tyto platby jsou realizované prostřednictvím platební brány GoPay a nyní po dobu nouzového režimu jsme Vám tyto platby zvýhodnili a odečteme Vám 20,- Kč z objednávky. 

 

Termíny doručení

Termíny dodání od expedice se mohou vzhledem k momentálnímu navýšení přepravovaných zásilek u dopravců PPL a DPD prodloužit na 48 hodin od expedice z naší výroby. My s tím však počítáme a snažíme se odeslat většinu objednávek dva dny před termínem, který zde na webu jako datum dodání uvádíme. Termín doručení najdete u všech produktů v detailu a zobrazí se Vám po vybrání varianty zboží. Tedy po vybrání velikosti, případně barvy ve všech roletkách.

 


 

Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího a důležitého, neváhejte se na nás obrátit 

https://www.trikoo.cz/kontakty/

 

Doufáme, že se všichni budeme moci co nejdříve navrátit do standardního režimu. Pivní trička, že budou opět dělat radost v hospodě s přáteli a oslavy narozenin budete moci doplnit dárkem z naší nabídky narozeninových triček

My prozatím ve volném čase rozšiřujeme nabídku o motivy pro milovníky kávy a dekorace do interiéru, tak se můžete mrknout.

Milovníci kávy:  https://www.trikoo.cz/kava/

Dekorace: https://www.trikoo.cz/dekorace/

 

Děkujeme za důvěru, kterou nám objednávkami dáváte najevo.

Lukáš Somol, majitel eshopu