Letní sleva je tady! 🌸 Získejte 15% slevu na celý sortiment po zadání kódu LÉTO15 v košíku.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 9935 hodnocení
5
9782x
4
65x
3
20x
2
5x
1
63x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

RK Avatar autora Roman Klčo Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.11.2022
LP Avatar autora Lenka Pochyla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.11.2022
Byla jsem velmi spokojená, kvalita dobrá, doporučila jsem všem známým
HS Avatar autora Hana Svitáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.11.2022
Velmi rychle dodáno, kvalita velmi dobrá, doporučuji koupit
ŠT Avatar autora Šárka Trnkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.11.2022
MB Avatar autora Marek Blaha Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.11.2022
Rychlost dodání, super komunikace, velká spokojenost
MS Avatar autora Miroslava Suková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.11.2022
Rychlé zaslání, trička super
JV Avatar autora Jitka Váňová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.11.2022
RR Avatar autora Renáta Ritterová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.11.2022
Ano jsem velmi spokojená. Rychlost, kvalita a mikina vypadá moc krásně. Jsem nadšená.
DT Avatar autora Dagmar Taušová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.11.2022
ID Avatar autora Ivana Dandošová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.11.2022
Rychlost,dokonalost a uzasna komunikace ohledne vymeny velikosti.
VR Avatar autora Vlasta Románková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.11.2022
MZ Avatar autora Marcela Zahradníková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.11.2022
TB Avatar autora Tatána Bohmová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.11.2022
VH Avatar autora Vanessa Horáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.11.2022
HS Avatar autora Hana Sozanska Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.11.2022
Super
ER Avatar autora Eva Ritschelova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.11.2022
vše OK
HS Avatar autora Hedvika Studničková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.11.2022
IS Avatar autora Iveta Smejkalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.10.2022
Vše v pořádku, trička moc pěkná
ZM Avatar autora Zdenka Mráčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.10.2022
Velmi.
PP Avatar autora Pavla Peterková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.10.2022

Ovládací prvky výpisu

9935 položek celkem