Letní sleva je tady! 🌸 Získejte 15% slevu na celý sortiment po zadání kódu LÉTO15 v košíku.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 9935 hodnocení
5
9782x
4
65x
3
20x
2
5x
1
63x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

Z Avatar autora Zdena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.7.2021
Velmi
MK Avatar autora Martina Kuklíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.7.2021
Ano velmi. Rychlé dodání
PS Avatar autora Petra Sitková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.7.2021
Naprostá spokojenost.
DB Avatar autora Danka Burešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.7.2021
Spokojenost.
VD Avatar autora Václav Douša Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.7.2021
Jsem spokojen objednávka přišla včas
T Avatar autora Timi Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.7.2021
Výborný
B Avatar autora Bezděková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.7.2021
Super
H Avatar autora Hošťálková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.7.2021
Naprosto spokojená.
AF Avatar autora Alena Fialová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.7.2021
spokojenost,doporučuju
I Avatar autora Ivana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.7.2021
velmi spokojená,trička se mi líbyly pro mě spokojenost i s dodáním děkuji doporučuji všem
Z Avatar autora Zdeňka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.7.2021
Doufám že udělám sestře radost mě se moc líbí ????
G Avatar autora Gábina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.7.2021
Ano, vše naprosto v pořádku, rychlé vyřízení a zaslání. Triko je moooc pěkné!
E Avatar autora Eva Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.7.2021
Na JEDNIČKU!!!
M Avatar autora Miki Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.7.2021
Ano.
J Avatar autora Jiří Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.7.2021
OK
MB Avatar autora Miroslava Bušinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.7.2021
Super trička
LC Avatar autora Lenka Chybová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.7.2021
Maximálně
PM Avatar autora Pavlína Málková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.7.2021
Maximálně
Avatar autora Zdenek Šimánek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.7.2021
Mohu jen doporučit
P Avatar autora Petra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.7.2021
Děkuji za rychlé dodání. Je moc pěkné a doufám, že i oslavanci se bude líbit. ????

Ovládací prvky výpisu

9935 položek celkem